| Επωνυμία Μάρκας: | SINO |
| Αριθμός μοντέλου: | KA-500 70-470mm |
| MOQ: | 1 PC |
| τιμή: | negotiable |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Carton box |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
SINO Μικροσκοπικό Αλουμινίου Μεγάλης ακρίβειας Γραμμή Γραμμικού Εντοπιστή Κλίμακα KA-500 70 έως 470mm
Η γραμμική κλίμακα της σειράς KA-500 είναι το μοντέλο μικρογραφίας. Η διατομή της κλίμακας είναι μόνο 20 * 18mm. Είναι ειδική για κάποιο στενό / μικρό χώρο εγκατάστασης ή κάποια ειδικά μικρά μετρητικά όργανα.
Σελίδα δεδομένων προϊόντος
| Σχήμα | Η σειρά KA-500 |
| Διάρκεια διαδρομής ((mm) | 70-470 (50 mm/προδιαγραφή) |
| Απόσταση κλιμάκωσης | 0.02 mm ((50 γραμμές/mm) |
| Ακριβότητα | ± 3/± 5/± 15μm 20°C |
| Ψήφισμα | 5 μμ, 1 μμ,0.5um |
| Σήμα αναφοράς | Κάθε 50 mm ανά προδιαγραφή μήκους |
| Προστασία φώκιας | IP53 |
| ταχύτητα λειτουργίας | (αποφασιστικότητα) >=5um: >=60m/min <=1um: >=120m/min |
| Σημείο εξόδου | TTL / RS422 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 °C-45 °C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C -80°C |
| Η υγρασία | 100% μη συμπυκνωμένο |
| Τετάρτη | 5V/24V |
Πίνακας συσκευασίας:1 * KA500 Γραμμική κλίμακα κωδικοποιητή, 1 * σύνολα βιδών
Η κάλυψη προστασίας και η στήριξη KA-500 δεν περιλαμβάνονται.
Εικόνες προϊόντων
![]()
![]()
![]()
Οι επιλογές των καλυπτών
![]()
![]()
Όλες οι κλίμακες θα δοκιμαστούν πριν την παράδοση.
Κάθε κλίμακα έχει το δικό της κείμενο δοκιμής:
![]()
Είναι ένα δείγμα του γραμμικού κωδικοποιητή του ΚΑ-500 στο στροφείο:
![]()
Κάλυψη H για την προστασία της κλίμακας:
![]()