| Επωνυμία Μάρκας: | SINO |
| Αριθμός μοντέλου: | SDS-2MS |
| MOQ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Καρτόνια |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ |
2 άξονας ψηφιακή ανάγνωση DRO για μηχανές άλεσης και γεώτρησης SINO SDS-2MS
Ο κύριος σκοπός αυτού του ακριβούς μέτρησης είναι να παρέχει δυνατότητες ανίχνευσης και εντοπισμού για διάφορα είδη χειροκίνητων μηχανών που χρησιμοποιούνται στην παραγωγή ή τις δοκιμές.Είναι μια ψηφιακή ανάγνωση DRO με δύο άξονες.
| Άρθρο | 2 άξονες DRO για στρογγυλομηχανή |
| Επιλογή τάσης ισχύος | Εναλλακτικός ρεύμα 100V-240V 50Hz-60Hz |
| Κατανάλωση ενέργειας | 25VA |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 45°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30°C~70°C |
| Σχετική υγρασία | < 90% ((20±5°C) |
| Βάρος | 840g |
| Πολλαπλασιασμός συχνότητας | 4X |
Εντός ενός έτους από την πώληση του προϊόντος, πρέπει να περιλαμβάνονται "Τρεις εγγυήσεις", μαζί με μια περιορισμένη περίοδο αντικατάστασης και δωρεάν επισκευής 15 ημερών.
Μερικές από τις υπηρεσίες που αναφέρονται παρακάτω δεν είναι δωρεάν: 1. πέραν της εγγύησης ενός έτους· 2. απρόβλεπτη ζημιά που προκλήθηκε από την αδιαφορία για τις οδηγίες χρήσης, συντήρησης και αποθήκευσης· 3.ζημία που προκύπτει από μη εγκεκριμένες επισκευέςΧωρίς άδεια
5. ζημιά που προκλήθηκε από ακαταμάχητη δύναμη.
![]()
![]()
![]()
![]()