| Επωνυμία Μάρκας: | SINO |
| Αριθμός μοντέλου: | SDS 200, KA-600, KA-300, KA-300 |
| MOQ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Καρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
SINO 3 άξονας Μεγάλο μέγεθος μεταλλική οθόνη LCDΜηχανή άλεσης με ψηφιακή μονάδα ανάγνωσης SDS 200 με τρία γραμμικά κανόνα
Αυτή η ψηφιακή συσκευή ανάγνωσης είναι μοναδική για μεγάλα, τριάξονες μύλους.
Τρεις βασικοί γραμμικοί κυβερνήτες (KA-600 ή KA-300) και μία μεταλλική οθόνη LCD με ψηφιακή ανάγνωση (SDS200).
Μοντέλο γραμμικής κυλινδρικής KA-600: 1000~3000 mm
Μοντέλο γραμμικής ράβδου KA-300: 70·1020 mm
Πίνακας συσκευασίας:
| Ονομασία του αντικειμένου | 3 άξονες μεγάλου μεγέθους μεταλλική μηχανή φρέσκωσης LCD μονάδα ψηφιακής ανάγνωσης |
| Ψηφιακή ανάγνωση (DRO) | Δελτίο SDS 200 |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα X | 1000-3000 mm |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Y | 70-1020 mm |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Z | 70-1020 mm |
| Κεφαλάκι για DRO | 400 λίρες |
| Κάλυψη προστασίας για κλίμακα Χ | Τύπος M |
| Κάλυψη προστασίας για κλίμακα Y | Τύπος D |
| Κάλυψη προστασίας για κλίμακα Z | Τύπος D |
| Κράτη για ζυγαριά | Κράτη T (2 ή 3 σετ, ανάλογα με το μέγεθος) |
| Άλλα | Καλώδιο / βίδες / Εγχειρίδιο |
Δραστηριότητες για φρεατομηχανή:
μεσαία διαίρεση
"Ρ" κομψό
Απλό "R"
Τοποθέτηση τρύπας οπτικής γραμμής
Κύκλος PCD διαχωρισμένος εξίσου
Επεξεργαστικές μπιβέλες
Εσωτερικός θάλαμος, ορθογώνια πρόοδος στη μηχανική
Πληροφορίες:
![]()
![]()
![]()
![]()
Περιγραφή πιν:
![]()
Όλα τα γραμμικά κλίμακα δοκιμάστηκαν πριν από την παράδοση.
![]()