| Επωνυμία Μάρκας: | SINO |
| Αριθμός μοντέλου: | SDS2-3VA, KA-300*3 |
| MOQ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Καρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
ΣΙΝΟ 3 άξονες Οικονομία TFT φρεσάρισμα μηχανή DRO kit SDS2-3VA με τρεις γραμμικές κλίμακες
Η συσκευή DRO είναι μοναδική για τις αλεύριες με τρεις άξονες.
DRO SDS2-3VA, μία μόνο οθόνη TFT, με τρεις συμβατικές γραμμικές κλίμακες (KA-300).
Πίνακας συσκευασίας:
| Ονομασία του αντικειμένου | Τριάξονες φρεσάριες μηχανές TFT DRO |
| Ψηφιακή ανάγνωση (DRO) | SDS2-3VA |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα X | 670-1020 mm |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Y | 370-570 mm |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Z | 370-570 mm |
| Κεφαλάκι για DRO | 400 λίρες |
| Κάλυψη προστασίας για κλίμακα Χ | Τύπος C |
| Κάλυψη προστασίας για κλίμακα Y | Τύπος D |
| Κάλυψη προστασίας για κλίμακα Z | Τύπος D |
| Κράτη για ζυγαριά | Κράτες σε Τ (2 σετ) |
| Άλλα | Καλώδιο / βίδες / Εγχειρίδιο |
Δραστηριότητες για φρεατομηχανή:
μεσαία διαίρεση
Εύκολη "R" έμμεση γραμμή θέσης τρύπας
PCD κύκλος με ίση διαίρεση
Επεξεργασία μπιβέλου
Πληροφορίες:
![]()
![]()
![]()
Περιγραφή πιν:
![]()
Όλα τα γραμμικά κλίμακα δοκιμάστηκαν πριν από την παράδοση.
![]()