| Επωνυμία Μάρκας: | SINO |
| Αριθμός μοντέλου: | SDS2-3VA, KA-300/KA-600 |
| MOQ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Καρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
SINO τριών άξονων οικονομία TFT μηχανή τρύπανσης ψηφιακό σύστημα εμφάνισης SDS2-3VA με τρεις γραμμικές κλίμακες KA
Κωδικοποιητής γυαλιού της σειράς KA-300/KA-600, γραμμικός
Ιδιαίτερα σχεδιασμένο για την τρισάξονα επεξεργασία είναι το σύστημα ψηφιακού διπλώματος TFT.
Ένας TFT DRO SDS2-3VA είναι συμβατός με τρεις γραμμικές κλίμακες από τη σειρά KA. Οι κωδικοποιητές για μεγάλες μηχανές θα πρέπει να είναι του μοντέλου KA-300 ή KA-600.
Επιπλέον, το κανονικό καλώδιο των ζυγών έχει μήκος 3000 mm. Ωστόσο, σε μεγαλύτερες μηχανές μπορεί να απαιτούνται μεγαλύτερα καλώδια.
Ένα καλώδιο επέκτασης πρέπει να είναι μεταξύ ενός και δέκα μέτρων.
![]()
Πίνακας συσκευασίας:
| Ονομασία του αντικειμένου | Τρία άξονα ψηφιακό σύστημα εμφάνισης για την οικονομία μηχανών τρύπησης TFT |
| Ψηφιακή ανάγνωση (DRO) | SDS2-3VA |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα X | ΚΑ-600 / ΚΑ-300: 70-3000mm |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Y | ΚΑ-600 / ΚΑ-300: 70-3000mm |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Z | ΚΑ-600 / ΚΑ-300: 70-3000mm |
| Κεφαλάκι για DRO | Κεραμίδας L400 |
| Κάλυψη προστασίας για κλίμακα Χ | Τύπος D / M |
| Κάλυψη προστασίας για κλίμακα Y | Τύπος D / M |
| Κάλυψη προστασίας για κλίμακα Z | Τύπος D / M |
| Κράτη για ζυγαριά |
Κράτες σε Τ (3 σετ) |
| Άλλα | Καλώδιο / βίδες / Εγχειρίδιο |
Πληροφορίες:
![]()
![]()
![]()
Περιγραφή πιν:
![]()
Όλα τα γραμμικά κλίμακα δοκιμάστηκαν πριν από την παράδοση.
![]()