| Επωνυμία Μάρκας: | SINO |
| Αριθμός μοντέλου: | 2άξονας SDS6-2V κλίμακα |
| MOQ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Καρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
Έργα δοκιμής για γυάλινη γραμμική κλίμακα SDS6-2V
Το SDS6-2V είναι η ονομασία της ψηφιακής εκτίμησης που χρησιμοποιείται από τις μηχανές άλεσης και άλεσης 2 άξων.
Να προσέχεις.
● Για να αποφύγετε ηλεκτροπληξία ή πυρκαγιά, μείνετε στεγνοί και αποφύγετε να βρεθείτε ή να ψεκάσετε αμέσως ψυκτικό.
Προσοχή:
●Παρακαλούμε μην ανοίξετε την θήκη επειδή δεν περιλαμβάνει μέρη που μπορούν να επισκευαστούν από τον χρήστη για να αποφευχθεί το ηλεκτροπληξία.
Πληροφορίες:
| Ονομασία του αντικειμένου | Μέσα δοκιμής 2άξονας Κλίμακα SDS6-2V |
| Ψηφιακή ανάγνωση (DRO) | SDS 6-2V |
| Επιλογή τάσης ισχύος | Δρομολογιακό ρεύμα 100V~240V 50 Hz~60 Hz |
| Κατανάλωση ενέργειας | 25VA |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 45°C |
| Επιτρεπόμενο σήμα εισόδου | Τετραγωνικό κύμα TTL |
| Ανάλυση μήκους | 5 μm, 1 μm, 10 μm, 0,1 μm, 0,2 μm, 0,5 μm |
| Θέρμανση αποθήκευσης |
-30°C~70°C |
| Άλλα | Διάδρομος / Εγχειρίδιο |
Πληροφορίες:
![]()
Προσοχή:
Για να αποφευχθεί το ηλεκτρικό σοκ από την πυρκαγιά, η μηχανή δεν πρέπει να ψεκώνει άμεσα υγρασία ή ψυκτικό υγρό.
Όλα τα γραμμικά κλίμακα δοκιμάστηκαν πριν από την παράδοση.
![]()
Σχετικά με εμάς
Οι ψηφιακές συσκευές οθόνης, οι περιστρεφόμενοι κωδικοποιητές και οι υψηλής ποιότητας γραμμικοί και γωνιακοί κωδικοποιητές παράγονται από την Guangzhou SINO Co., Ltd.Τα μηχανήματα εργαλείων ακριβείας και ο εξοπλισμός παραγωγής και επεξεργασίας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων είναι οι κύριοι κλάδοι στις οποίες χρησιμοποιούνται τα προϊόντα SINO.