| Επωνυμία Μάρκας: | SINO |
| Αριθμός μοντέλου: | SDS6-3V, KA-300 |
| MOQ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Καρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
SINO SDS6-3V Ψηφιακή ανάγνωση με Ka300 γραμμικό κωδικοποιητή μετάλλου Ψηφιακή ανάγνωση 2 άξονες για μηχανή γύρισμα
Το πακέτο ψηφιακής ανάγνωσης LED SDS6-3V έχει σχεδιαστεί ειδικά για την εγκατάσταση και τοποθέτηση τριών άξονων φρένων.Περιλαμβάνει μία μονάδα ψηφιακής ανάγνωσης LED SDS6-3V και τρεις γραμμικούς κωδικοποιητές KA-300, εξασφαλίζοντας ακριβή μέτρηση και έλεγχο κατά τη διάρκεια των εργασιών άλεσης.
Πίνακας συσκευασίας:
| Ονομασία του αντικειμένου | 3 άξονες μεταλλική μηχανή φρεναρίσματος LED |
| Ψηφιακή ανάγνωση (DRO) | SDS6-3V |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα X | 670-1020 mm |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Y | 370-570 mm |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Z | 370-570 mm |
| Κεφαλάκι για DRO | 400 λίρες |
| Κάλυψη προστασίας για κλίμακα Χ | Τύπος C |
| Κάλυψη προστασίας για κλίμακα Y | Τύπος D |
| Κάλυψη προστασίας για κλίμακα Z | Τύπος D |
| Κράτη για ζυγαριά | Κράτες σε Τ (2 σετ) |
| Άλλα | Καλώδιο / βίδες / Εγχειρίδιο |
Δραστηριότητες για φρεατομηχανή:
Πληροφορίες:
![]()
![]()
![]()
Περιγραφή πιν:
![]()
Όλα τα γραμμικά κλίμακα δοκιμάστηκαν πριν από την παράδοση.
![]()