| Επωνυμία Μάρκας: | SINO |
| Αριθμός μοντέλου: | SDS2-3VA, KA-300*3 |
| MOQ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Καρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
SINO 3 άξονας Οικονομία ΤΦΤ φρένο μηχανή DRO Kit SDS2-3VA με τρεις γραμμικές κλίμακες
Το κιτ DRO έχει σχεδιαστεί ειδικά για αλεύρι με τρεις άξονες.
Μια οθόνη TFT DRO SDS2-3VA και τρεις τυπικές γραμμικές κλίμακες KA-300.
Πίνακας συσκευασίας:
| Ονομασία του αντικειμένου | Τρία άξονες μηχανή φρέσκας TFT DRO kit |
| Ψηφιακή ανάγνωση (DRO) | SDS2-3VA |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα X | 670-1020 mm |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Y | 370-570 mm |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Z | 370-570 mm |
| Κεφαλάκι για DRO | 400 λίρες |
| Κάλυψη προστασίας για κλίμακα Χ | Τύπος C |
| Κάλυψη προστασίας για κλίμακα Y | Τύπος D |
| Κάλυψη προστασίας για κλίμακα Z | Τύπος D |
| Κράτη για ζυγαριά | Κράτες σε Τ (2 σετ) |
| Άλλα | Καλώδιο / βίδες / Εγχειρίδιο |
Δραστηριότητες για φρεατομηχανή:
Πληροφορίες:
![]()
![]()
![]()
Περιγραφή πιν:
![]()
Όλα τα γραμμικά κλίμακα δοκιμάστηκαν πριν από την παράδοση.
![]()