| Επωνυμία Μάρκας: | SINO |
| Αριθμός μοντέλου: | SDS6-2V, KA-300 |
| MOQ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Καρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
ΣΙΝΟ 2-άξονας μηχανή φρέσκωσης με LED DRO πακέτο SDS6-2V με δύο γραμμικές κλίμακες πλέγματος.
Το πακέτο DRO έχει σχεδιαστεί ειδικά για εγκαταστάσεις αλεύρι δύο αξόνων.
Η DRO SDS6-2V είναι μια διάξια οθόνη LED με δύο συμβατικές γραμμικές κλίμακες πλέγματος (KA-300).
Πίνακας συσκευασίας:
| Ονομασία του αντικειμένου | 2 άξονες μεταλλικής φρεναρίστας LED συσκευή DRO |
| Ψηφιακή ανάγνωση (DRO) | SDS6-2V |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα X | 670-1020 mm |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Y | 370-570 mm |
| Κεφαλάκι για DRO | 400 λίρες |
| Κάλυψη προστασίας για κλίμακα Χ | Τύπος C |
| Κάλυψη προστασίας για κλίμακα Y | Τύπος D |
| Κράτη για ζυγαριά | Κράτες σε Τ (1 σύνολο) |
| Άλλα | Καλώδιο / βίδες / Εγχειρίδιο |
Δραστηριότητες για φρεατομηχανή:
Πληροφορίες:
![]()
![]()
![]()
Περιγραφή πιν:
![]()
Όλα τα γραμμικά κλίμακα δοκιμάστηκαν πριν από την παράδοση.
![]()