| Επωνυμία Μάρκας: | SINO |
| Αριθμός μοντέλου: | SDS6-2V, KA-300 |
| MOQ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Καρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
Μηχανή Γύρισμα 0,001mm LED 2 άξονας ψηφιακή ανάγνωση DRO Kit
Η συσκευασία είναι μοναδική για τις ανάγκες μιας μηχανής άλεσης δύο αξόνων.
Το DRO SDS6-2V, ένα μονό μεταλλικό 2-άξονα οθόνη, έχει δύο KA-300 υψηλής ακρίβειας γραμμικές κλίμακες μεγέθους 1μm.
Για μια μηχανή άλεσης, η ανάλυση πρέπει συνήθως να είναι 1μm.
Επιπλέον, οι κλίμακες 1μm έχουν κίτρινα χείλη που βελτιώνουν την ακρίβεια μετακινώντας πιο ομαλά.
Πίνακας συσκευασίας:
| Ονομασία του αντικειμένου | Σύνολο DRO για μηχανή τριβής μετάλλων |
| Ψηφιακή ανάγνωση (DRO) | SDS6-2V |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα X | ΚΑ-300: 70-1020mm |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Y | ΚΑ-300: 70-1020mm |
| Κεφαλάκι για DRO | 400 λίρες |
| Κάλυψη προστασίας για κλίμακα Χ | Τύπος D |
| Κάλυψη προστασίας για κλίμακα Y | Τύπος D |
| Κράτη για ζυγαριά | Κράτες σε Τ (1 σύνολο) |
| Άλλα | Καλώδιο / βίδες / Εγχειρίδιο |
| Κράτη για άλεση | 1 σύνολο (προαιρετικό, όχι τυποποιημένο) |
Κράτη για άλεση:
![]()
Ειδικό για τηντύπος κυλίνδρουΣτρίψιμο κεφαλής, έτσι που δεν είναι τυπικό αξεσουάρ.
Πληροφορίες:
![]()
![]()
![]()
![]()
Περιγραφή πιν:
![]()
Όλα τα γραμμικά κλίμακα δοκιμάστηκαν πριν από την παράδοση.
![]()