| Επωνυμία Μάρκας: | SINO |
| Αριθμός μοντέλου: | SDS 5-4VA, KA300, KA500,KA200,KA600 |
| MOQ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Καρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
Ισχυρή οικουμενική κονσόλα οθόνης με οθόνη ψηφιακής ανάγνωσης SDS5-4VA 4 άξων
Η αξιόπιστη εταιρεία SINO παράγει ακριβή όργανα μέτρησης και συστήματα ψηφιακής ανάγνωσης.Συμπεριλαμβανομένων των φρεατομηχανών, στροφεία, και τριβές. It is essential to make sure that the equipment can be used often in the metalworking and metal processing industries by detecting the operational condition and various process parameters of production equipment in industrial productionΟι πελάτες από άλλες χώρες μπορούν να χρησιμοποιήσουν τις πολλές γλωσσικές αλλαγές εν τω μεταξύ.
Μέτρηση
Το μοντέλο SDS200
Εισαγωγή τάσης: AC80-240V
Εισαγωγή σήματος: TTL
Υλικό: Κάλυψη από μέταλλο
Συμπλέκτης: ΗΠΑ, Ηνωμένο Βασίλειο, ΕΕ, Αφρικανική Ένωση κλπ.
Προδιαγραφές για κωδικοποιητή γραμμικής κλίμακας Sino
Η ανθεκτική καθολική κονσόλα οθόνης SDS5-4va είναι κατάλληλη για επεξεργασία στροφής, άλεσης και φρέσκωσης.Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε άλλες διεπαφές που έχουν κατάλληλη συμβατότητα κωδικοποιητή για να συνδυάσετε άξονες ή να τροποποιήσετε εισροές σε συσκευές που κατασκευάζονται από διάφορους κατασκευαστέςΕπιπλέον, το SDS5-4VA διαθέτει μια πληθώρα ισχυρών δυνατοτήτων που διευκολύνουν τη χρήση από τον χρήστη.
Πίνακας συσκευασίας:
| Ονομασία του αντικειμένου | 4 άξονες ψηφιακή μονάδα οθόνης |
| Ψηφιακή ανάγνωση (DRO) | SDS5-4va |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα X | ΚΑ-600 / ΚΑ-300: 70-3000mm |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Y | ΚΑ-600 / ΚΑ-300: 70-3000mm |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Z | ΚΑ-600 / ΚΑ-300: 70-3000mm |
| Άλλα | Καλώδιο / βίδες / Εγχειρίδιο |
Λεπτομέρειες σχετικά με τα συστήματα ψηφιακής ανάγνωσης SDS200
![]()
![]()
![]()
![]()
Περιγραφή πιν:
![]()