| Επωνυμία Μάρκας: | SINO |
| Αριθμός μοντέλου: | SDS 5-4VA, KA300, KA500,KA200,KA600 |
| MOQ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Καρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
1um/5um/0.1um Ανάλυση 4 άξων ψηφιακή ανάγνωση γραμμική κλίμακα DRO με οθόνη οθόνης LCD
Το ψηφιακό σύστημα ανάγνωσης και τα ακριβή εργαλεία μέτρησης κατασκευάζονται από την αξιόπιστη επιχείρηση SINO.,Οι χρήστες μπορούν να χρησιμοποιήσουν διάφορες συσκευές, όπως γλεύκτες, στροφεία και αλεύρι, για να βοηθήσουν τους χρήστες να παράγουν καλύτερα προϊόντα.Με την ανίχνευση των συνθηκών λειτουργίας και των πολυάριθμων παραμέτρων διαδικασίας του εξοπλισμού παραγωγής στη βιομηχανική παραγωγή, καθώς και ακριβής τοποθέτηση και μέτρηση,είναι δυνατόν να εξασφαλίζεται ότι ο εξοπλισμός βρίσκεται πάντα στη σωστή θέση και δεν υπάρχουν λάθη κατά τη χρήση του στα τμήματα μεταποίησης μετάλλων και ξυλείαςΤαυτόχρονα, προκειμένου να προσελκύσουν περισσότερους χρήστες, οι πελάτες από άλλες χώρες μπορούν να αλλάξουν στην κατάλληλη γλώσσα για χρήση.
Μέτρηση
Το μοντέλο SDS200
Εισαγωγή τάσης: AC80-240V
Εισαγωγή σήματος: TTL
Υλικό: Κάλυψη από μέταλλο
Συμπλέκτης: ΗΠΑ, Ηνωμένο Βασίλειο, ΕΕ, Αφρικανική Ένωση κλπ.
Προδιαγραφές για κωδικοποιητή γραμμικής κλίμακας Sino
Το SDS5-4VA είναι εξοπλισμένο με SDS200, η οποία παρέχει μια ισχυρή καθολική κονσόλα οθόνης κατάλληλη για εργασίες άλεσης, στροφής και άλεσης.Άλλες διεπαφές με συμβατούς κωδικοποιητές μπορούν να χρησιμοποιηθούν για τον συνδυασμό άξονων ή τη ρύθμιση εισροών από συσκευές που κατασκευάζονται από διαφορετικούς κατασκευαστέςΤο SDS5-4VA παρέχει επίσης ένα μεγάλο αριθμό ισχυρών χαρακτηριστικών, καθιστώντας το ευκολότερο για τους χρήστες.
Πίνακας συσκευασίας:
| Ονομασία του αντικειμένου | 4 άξονες ψηφιακή μονάδα οθόνης |
| Ψηφιακή ανάγνωση (DRO) | SDS200 |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα X | ΚΑ-600 / ΚΑ-300: 70-3000mm |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Y | ΚΑ-600 / ΚΑ-300: 70-3000mm |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Z | ΚΑ-600 / ΚΑ-300: 70-3000mm |
| Άλλα | Καλώδιο / βίδες / Εγχειρίδιο |
Λεπτομέρειες σχετικά με τα συστήματα ψηφιακής ανάγνωσης SDS200
![]()
![]()
![]()
![]()
Περιγραφή πιν:
![]()