| Επωνυμία Μάρκας: | SINO |
| Αριθμός μοντέλου: | SDS 5-4VA, KA300, KA500 |
| MOQ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Καρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
SINO4 Άξονας Μεγάλη οθόνη LCD Πολυλειτουργική οθόνη ψηφιακής ανάγνωσης KA Γραμμική κλίμακα γυαλιού
Το σύστημα ψηφιακής οθόνης SINO είναι μια ψηφιακή συσκευή οθόνης που χρησιμοποιείται για βιομηχανικούς εξοπλισμούς, όπως μηχανήματα εργαλείων.Η SINO είναι μια επαγγελματική εταιρεία που παράγει εργαλεία μέτρησης ακριβείας και συστήματα ψηφιακής ανάγνωσηςΣκοπός του είναι να παρέχει ακριβείς και αξιόπιστες μετρήσεις για μια σειρά μηχανημάτων εργαλείων, συμπεριλαμβανομένων των φρεαλιστικών μηχανών, των στροφών, των τρυπαντών κλπ. It is crucial to ensure that the equipment can be frequently used in the metal processing and woodworking industries by detecting the operating status and various process parameters of production equipment in industrial productionΤαυτόχρονα, διαθέτει πολλαπλές επιλογές γλωσσών και μπορεί να χρησιμοποιηθεί από χρήστες από πολλές χώρες.
Μέτρηση
Το μοντέλο SDS200
Εισαγωγή τάσης: AC80-240V
Εισαγωγή σήματος: TTL
Υλικό: Κάλυψη από μέταλλο
Συμπλέκτης: ΗΠΑ, Ηνωμένο Βασίλειο, ΕΕ, Αφρικανική Ένωση κλπ.
Προδιαγραφές για κωδικοποιητή γραμμικής κλίμακας Sino
Το SDS200 προσφέρει μια ανθεκτική καθολική κονσόλα οθόνης με επιλογές για άλεση, στροφή και φρέσκιση. Μέχρι τέσσερις γραμμικές συσκευές μπορούν να συνδεθούν χρησιμοποιώντας αυτό το τετραάξιο είδος.Για να συνδυάζουν άξονες ή να προσαρμόζουν εισροές σε συσκευές που κατασκευάζονται από διαφορετικούς κατασκευαστέςΓια την συμβατότητα των κωδικοποιητών, ανατρέξτε στον παρακάτω οδηγό.Εύκολα αναγνωρίσιμη οθόνη LCDΤα χαρακτηριστικά του περιλαμβάνουν PCD, γραμμή τρύπας, μνήμη 200 μηδενικών, προβολή ακτίνας / διάμετρου και μετατόπιση εργαλείου.
Πίνακας συσκευασίας:
| Ονομασία του αντικειμένου | 4 άξονες ψηφιακή μονάδα οθόνης |
| Ψηφιακή ανάγνωση (DRO) | SDS200 |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα X | ΚΑ-600 / ΚΑ-300: 70-3000mm |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Y | ΚΑ-600 / ΚΑ-300: 70-3000mm |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Z | ΚΑ-600 / ΚΑ-300: 70-3000mm |
| Άλλα | Καλώδιο / βίδες / Εγχειρίδιο |
Λεπτομέρειες σχετικά με τα συστήματα ψηφιακής ανάγνωσης SDS200
![]()
![]()
Περιγραφή πιν:
![]()