| Επωνυμία Μάρκας: | SINO |
| Αριθμός μοντέλου: | SDS5-4VA, KA-600, KA-300, KA-300, KA500 |
| MOQ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Καρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
Μεταλλικό σύστημα DRO TFT με τρεις άξονες Bridgeport ψηφιακή ανάγνωση για το φρένο
Ιδιαίτερα για την τρισάξονα μεγάλης κλίμακας φρεναρίστρα υπάρχει το κιτ ψηφιακής οθόνης.
Τρεις συμβατικοί γραμμικοί κωδικοποιητές (KA-600 ή KA-300) συνδέονται σε μία μόνο οθόνη TFT LCD (DRO SDS5-4VA).
Λειμενικός κωδικοποιητής μοντέλου KA-600: 1000 - 3000 mm
Πρότυπο γραμμικού κωδικοποιητή KA-300: 70 - 1020 mm
Πίνακας συσκευασίας:
| Ονομασία του αντικειμένου | 3 άξονες μεγάλου μεγέθους μηχανή TFT μεταλλικής φρεναρίσματος |
| Ψηφιακή ανάγνωση (DRO) | SDS5-4VA |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα X | 1000-3000 mm |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Y | 70-1020 mm |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Z | 70-1020 mm |
| Κεφαλάκι για DRO | 400 λίρες |
| Κάλυψη προστασίας για κλίμακα Χ | Τύπος M |
| Κάλυψη προστασίας για κλίμακα Y | Τύπος D |
| Κάλυψη προστασίας για κλίμακα Z | Τύπος D |
| Κράτη για ζυγαριά | Κράτη T (2 ή 3 σετ, ανάλογα με το μέγεθος) |
| Άλλα | Καλώδιο / βίδες / Εγχειρίδιο |
Δραστηριότητες για φρεατομηχανή:
Πληροφορίες:
![]()
![]()
![]()
![]()
Περιγραφή πιν:
![]()
Όλα τα γραμμικά κλίμακα δοκιμάστηκαν πριν από την παράδοση.
![]()