| Επωνυμία Μάρκας: | SINO |
| Αριθμός μοντέλου: | Κατηγορία: Καθορισμός των οχημάτων |
| MOQ: | 1 μ.σ. |
| τιμή: | negotiable |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Καρτόνι |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
24V γραμμικός κωδικοποιητής σε μαγνητική κλίμακα με ανάλυση 1 μm γραμμική κλίμακα CNC
Η ανάλυση των κλίμακων της σειράς SINO KA θα μπορούσε να ρυθμιστεί σε 5, 1 ή 0,5 μm.
Αντί για μαύρα σφραγιστικά χείλη, το μοντέλο ΚΑ-300 έχει κίτρινα.
Μπορεί να μειώσει την αντίσταση πιο ομαλά, βελτιώνοντας την ακρίβεια μέτρησης των κωδικοποιητών.
Σελίδα δεδομένων προϊόντος
| Σχήμα | ΚΑ-300 |
| Διάρκεια διαδρομής ((mm) | 70-1020 (50 mm/προδιαγραφή) |
| Απόσταση κλιμάκωσης | 0.02 mm ((50 γραμμές/mm) |
| Ακριβότητα | ± 3/± 5/± 15μm 20°C |
| Ψήφισμα | 1μ,0.5um |
| Σήμα αναφοράς | Κάθε 50 mm ανά προδιαγραφή μήκους |
| Προστασία φώκιας | IP53 |
| ταχύτητα λειτουργίας | (αποφασιστικότητα) >=5um: >=60m/min <=1um: >=120m/min |
| Σημείο εξόδου | Δελτίο ΕΚΑΧ του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου και του Συμβουλίου |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 °C-45 °C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C -80°C |
| Η υγρασία | 100% μη συμπυκνωμένο |
| Τετάρτη | 5V/24V |
Πίνακας συσκευασίας:1 * KA300 Γραμμική κλίμακα κωδικοποιητή, 1 * σύνολα βιδών
Η κάλυψη προστασίας δεν περιλαμβάνεται.
Εικόνες προϊόντων
![]()
![]()
![]()
Οι επιλογές των καλυπτών
![]()
![]()
Όλες οι κλίμακες θα δοκιμαστούν πριν την παράδοση.
Κάθε κλίμακα έχει το δικό της κείμενο δοκιμής:
![]()