| Επωνυμία Μάρκας: | SINO |
| Αριθμός μοντέλου: | SDS200S |
| MOQ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
SINO 3 εξαρτήσεις 0.005mm επίδειξης ανάγνωσης SDS200s DRO άξονα LCD ψηφιακές ξύνοντας γραμμικός κωδικοποιητής κλίμακας
Επιλογή 3
Τα εξής είναι επίδειξη τεσσάρων άξονα προσθέτουν -προσθέτω-ons:
Ράβδος υποστήριξης, βίδα, βιβλίο οδηγίας, υποστήριγμα υποστήριξης, καλώδιο δύναμης, και προστατευτική κάλυψη
συσκευάζοντας που είναι ειδικό
Η μεγάλης απόστασης ναυτιλία εγγυάται την ασφάλεια των προϊόντων.
Κάνετε τις αγορές εύκολα
Παράμετροι για τη Sino ψηφιακή επίδειξη SDS 200s
1. Σειρά τάσης: 50 Hz σε 60 Hz, εναλλασσόμενο ρεύμα, 100 β σε 240 β
2. Χρήση δύναμης 25 VA
3. Υπάρχουν τρεις συντεταγμένες σε όλες
4. Μια επίδειξη 7 ίντσας LCD
5. TTL και rs-422 σήματα εισαγωγής
6. Μέγιστη συχνότητα σημάτων εισαγωγής: περισσότερο από 100 KHz
7. Γίνοντας στη διαταγή 10 μ, 5 μ, 2 μ, 1 μ, 0,5 μ, 0,2 μ, 0,1 μ, και 0,05 ψήφισμα μ
Κατάλογος συσκευασίας:
| Όνομα στοιχείων | ψηφιακή μονάδα ανάγνωσης 3 αξόνων |
| Πρότυπο | SDS200S |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Χ | ΚΑ-600/ΚΑ-300: 703000mm |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Υ | ΚΑ-600/ΚΑ-300: 703000mm |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Ζ | ΚΑ-600/ΚΑ-300: 703000mm |
| Ράφι για DRO | Ράφι L400 |
| Εξαρτήματα | Καλώδιο/βίδες/εγχειρίδιο |
Πληροφορίες λεπτομέρειας:
![]()
![]()
Περιγραφή καρφιτσών:
![]()