| Επωνυμία Μάρκας: | SINO |
| Αριθμός μοντέλου: | SDS200 |
| MOQ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
Η επίδειξη LCD δέχεται όλες τις κινεζικές οπτικές γραμμικές κλίμακες γυαλιού και που χρησιμοποιεί ευρέως για τη μηχανή τόρνου, διατρήσεων, τρυπήματος και άλεσης.
Μπορεί να ανταλλάξει κινεζικός & αγγλικά από το σύστημα σε μια επίδειξη, λειτουργικότερη για τη μηχανή τόρνου & άλεσης για τους χρήστες από τις διαφορετικές χώρες.
Παράμετρος
Πρότυπο: SDS200
Τάση εισαγωγής: AC80V-240V
Σήμα εισαγωγής: TTL
Υλικό: Κάλυψη μετάλλων
Βούλωμα: AU, ΕΕ, ΗΠΑ, UK Κ.ΛΠ.
Προδιαγραφές για το Sino γραμμικό κωδικοποιητή κλίμακας
Το SDS200 προσφέρει σε μια υψηλή επίδοση την καθολική κονσόλα επίδειξης με τις λειτουργίες άλεσης, τόρνου και λείανσης.
Αυτός ο άξονας 4 πρότυπος επιτρέπει σε μέχρι 4 γραμμικούς κωδικοποιητές για να συνδεθεί. Οι πρόσθετες διεπαφές είναι διαθέσιμες για να συνδυάσουν τον άξονα ή να μετατρέψουν την εισαγωγή για να ταιριάξουν άλλο εξοπλισμό κατασκευαστών. Παρακαλώ δείτε τον οδηγό συμβατότητας κωδικοποιητών κατωτέρω.
Ανθεκτικό μέτωπο - η μεμβράνη επιτροπής με τους αφής διακόπτες και ο γερός κύβος πετούν την κατοικία.
Μεγάλος εύκολος να διαβάσει την επίδειξη LCD.
Οι λειτουργίες περιλαμβάνουν PCD, γραμμή τρυπών, 200 μηά μνήμη, επίδειξη ακτίνας/διάμετρος, όφσετ εργαλείων.
Κατάλογος συσκευασίας:
| Όνομα στοιχείων | μονάδα ψηφιακής επίδειξης 4 αξόνων |
| Ψηφιακή ανάγνωση (DRO) | SDS200 |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Χ | ΚΑ-600/ΚΑ-300: 703000mm |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Υ | ΚΑ-600/ΚΑ-300: 703000mm |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Ζ | ΚΑ-600/ΚΑ-300: 703000mm |
| Άλλοι | Καλώδιο/βίδες/εγχειρίδιο |
Πληροφορίες λεπτομέρειας των ψηφιακών συστημάτων ανάγνωσης SDS200
![]()
![]()
Περιγραφή καρφιτσών:
![]()