| Επωνυμία Μάρκας: | SINO |
| Αριθμός μοντέλου: | SDS 200, ΚΑ-500, ΚΑ-300, ΚΑ-600 |
| MOQ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
SINO εξάρτηση SDS 200 μηχανών άλεσης μετάλλων LCD 4 άξονα DRO με τέσσερις γραμμικές κλίμακες
Εκτός από τον άξονα X/Y/Z, υπάρχει ένας πρόσθετος άξονας Z1 που ειδικός για τον προσδιορισμό θέσης του κεφαλιού άλεσης.
Έτσι, αυτό το σύνολο είναι ειδικό για την απαίτηση μηχανών άλεσης 4 άξονα.
Μια επίδειξη DRO SDS 200 μετάλλων LCD 4 άξονα με τέσσερις γραμμικές κλίμακες.
Το πρότυπο και τα ταξίδια των κλιμάκων είναι στο μέγιστο ταξίδι του εκατομμυρίου.
Κατάλογος συσκευασίας:
| Όνομα στοιχείων | εξάρτηση μηχανών άλεσης 4 άξονα LCD DRO |
| Ψηφιακή ανάγνωση (DRO) | SDS 200 |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Χ | Κα-300 ή Κα-600: 703000mm |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Υ | Κα-300 ή Κα-600: 703000mm |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Ζ | Κα-300 ή Κα-600: 703000mm |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Z1 | Κα-500: 70870mm |
| Ράφι για DRO | L400 |
| Κάλυψη προστασίας για την κλίμακα Χ | Τύπος Μ ή τύπος Γ |
| Κάλυψη προστασίας για την κλίμακα Υ | Τύπος Δ |
| Κάλυψη προστασίας για την κλίμακα Ζ | Τύπος Δ |
| Εξάρτημα για το κεφάλι άλεσης Ζ | Κα-500 αλέθοντας επικεφαλής εξάρτημα (1 σύνολο) |
| Υποστήριγμα για τις κλίμακες | Τ-υποστήριγμα (2 σύνολα) |
| Άλλοι | Καλώδιο/βίδες/εγχειρίδιο |
Λειτουργίες για τη μηχανή άλεσης:
Πληροφορίες λεπτομέρειας:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Περιγραφή καρφιτσών:
![]()
Όλες οι γραμμικές κλίμακες εξετάστηκαν πριν από την παράδοση. Εδώ είναι ένα δείγμα της έκθεσης δοκιμής μιας κλίμακας.
![]()