| Επωνυμία Μάρκας: | SINO |
| Αριθμός μοντέλου: | SINO κλίμακες γυαλιού KA600-1500mm γραμμικές |
| MOQ: | 1 ΣΥΝΟΛΟ |
| τιμή: | negotiable |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
SINO μηχανή κλιμάκων γυαλιού KA600-1500mm γραμμική για την τρυπώντας μηχανή άλεσης
Κα-600 ο γραμμικός κωδικοποιητής σειράς είναι το ο συνηθέστερα χρησιμοποιημένο τυποποιημένο πρότυπο. Σχεδιάζεται συγκεκριμένα για τη μεγάλη εργαλειομηχανή, χαρακτηρίζει στο μεγάλο μέγεθος και καλό rigidy.
Προδιαγραφή
| Πρότυπο | Κα-600 σειρά |
| Μήκος ταξιδιού (χιλ.) | 1000-3000 |
| Απόσταση ξελεπιάσματος | 0.02mm (50 lines/mm) |
| Ακρίβεια | ±3µm, ±5µm, ±15µm/m (20±0.1℃) |
| Ψήφισμα (um) | 0.5um/1um/5um |
| Σήμα αναφοράς | Κάθε 50mm ανά προδιαγραφή μήκους |
| Προστασία σφραγίδων | IP53 |
| Κινούμενη ταχύτητα |
Μεγάλος κωδικοποιητής 120 συνηθισμένος κωδικοποιητής 60m/min m/min (για να προσαρμοστεί) |
| Σήμα παραγωγής | Τετραγωνικό κύμα TTL/RS422 |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | 0℃-45℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20℃--80℃ |
| Υγρασία | 100% μην συμπυκνωμένος |
| Τάση | 5V/24V |
Σημειώσεις:
Εάν βρίσκοντας οποιαδήποτε καπνό ή μυρωδιά από το κεφάλι ανάγνωσης, παρακαλώ αμέσως κόψτε την παροχή ηλεκτρικού ρεύματος. Δεδομένου ότι ο κωδικοποιητής συνδέει με την αριθμητική επίδειξη για να διαμορφώσει μια όργανο μέτρησης ακρίβειας, η συνεχής χρήση στο γεγονός των ανωτέρω φαινομένων να προκαλέσει την πυρκαγιά ή τη ηλεκτροπληξία στην αριθμητική επίδειξη. Παρακαλώ ελάτε σε επαφή με τη SINO DRO Co. Guangzhou, Ltd.or ο έμπορός του. Μην προσπαθήστε ποτέ να επισκευάσετε από μόνοι σας.
Μόλις σπάσουν το καλώδιο μεταξύ της αριθμητικών επίδειξης και του κωδικοποιητή ή βλαφθεί κατά τη διάρκεια της χρήσης, θα προκαλέσει το λάθος στα στοιχεία δοκιμής. Ο χρήστης θα πάρει την ειδική προσοχή σε αυτό.
Μην προσπαθήστε ποτέ να επισκευάσετε ή να επισκευάσετε την κλίμακα, δεδομένου ότι να προκαλέσει την αποτυχία, το πρόβλημα ή τη ζημία.
Εικόνες προϊόντων
![]()
![]()
![]()
![]()
Όλες οι κλίμακες θα εξεταστούν πριν από την παράδοση.
Κάθε κλίμακα έχει την έκθεση δοκιμής της:
![]()