| Επωνυμία Μάρκας: | SINO |
| Αριθμός μοντέλου: | SDS6-2V, ΚΑ-300, ΚΑ-600 |
| MOQ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
Συσκευασία συμπεριλαμβανόμενη:
TFT DRO SDS6-2V X1PC
Γραμμικό PC κλιμάκων x2 Κα-σειρών (συνήθως πρότυπο Κα-600 ή Κα-300).
Και το τυποποιημένο μήκος του καλωδίου σημάτων κλίμακας είναι η 3M, τα προσαρμοσμένα μήκη των καλωδίων σημάτων επέκτασης μπορούν να παρασχεθούν
σύμφωνα με τις ανάγκες των χρηστών. (επάνω 10M)
Κατάλογος συσκευασίας:
| Όνομα στοιχείων | Ψηφιακό σύστημα ανάγνωσης δύο αξόνων |
| Πρότυπο DRO | SDS6-2V |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Χ | ΚΑ-600/ΚΑ-300: 703000mm |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Υ | ΚΑ-600/ΚΑ-300: 703000mm |
| Ράφι για DRO | Ράφι L400 |
| Κάλυψη προστασίας για την κλίμακα Χ | Τύπος Δ/Μ |
| Κάλυψη προστασίας για την κλίμακα Υ | Τύπος Δ/Μ |
| Υποστήριγμα για τις κλίμακες |
Τ-υποστήριγμα (2 σύνολα) |
| Άλλοι | Καλώδια/καθορισμός/εγχειρίδιο |
Πληροφορίες λεπτομέρειας:
![]()
![]()
![]()
![]()
Περιγραφή καρφιτσών:
![]()
Όλες οι γραμμικές κλίμακες θα εξεταστούν πριν από την παράδοση. Εδώ είναι ένα δείγμα της έκθεσης δοκιμής μιας κλίμακας.
![]()