| Επωνυμία Μάρκας: | SINO |
| Αριθμός μοντέλου: | SDS6-3VF, ΚΑ-300/KA-600 |
| MOQ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
Ψηφιακή μονάδα SDS6-3VF ανάγνωσης τριών αξόνων οδηγήσεων μετάλλων τρυπώντας μηχανών rs232-γ SINO με τρεις κλίμακες γυαλιού Κα
Την απαίτηση αυτή η ψηφιακή μονάδα ανάγνωσης των οδηγήσεων είναι ειδική για τριών αξόνων τρυπώντας μηχανών με τη σύνδεση rs-232-γ.
Υπάρχουν κλίμακες γυαλιού τριών Κα-σειρών με ένα DRO SDS6-3VF των οδηγήσεων. Για τη μεγάλη μηχανή, οι κλίμακες πρέπει να είναι πρότυπο Κα-600 ή Κα-300.
Και το τυποποιημένο καλώδιο των κλιμάκων είναι αγωγός 3000mm εύκαμπτων μετάλλων, μερικές φορές τα καλώδια επέκτασης είναι απαραίτητα για τη μεγάλη μηχανή.
Το μήκος του καλωδίου επέκτασης πρέπει να είναι 1M 10M.
![]()
Κατάλογος συσκευασίας:
| Όνομα στοιχείων | Ψηφιακή μονάδα ανάγνωσης οδηγήσεων αξόνων rs232-γ τρυπώντας μηχανών τριών |
| Ψηφιακή ανάγνωση (DRO) | SDS6-3VF |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Χ | ΚΑ-600/ΚΑ-300: 703000mm |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Υ | ΚΑ-600/ΚΑ-300: 703000mm |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Ζ | ΚΑ-600/ΚΑ-300: 703000mm |
| Ράφι για DRO | Ράφι L400 |
| Κάλυψη προστασίας για την κλίμακα Χ | Τύπος Δ/Μ |
| Κάλυψη προστασίας για την κλίμακα Υ | Τύπος Δ/Μ |
| Κάλυψη προστασίας για την κλίμακα Ζ | Τύπος Δ/Μ |
| Υποστήριγμα για τις κλίμακες |
Τ-υποστήριγμα (3 σύνολα) |
| Άλλοι | Καλώδιο/βίδες/εγχειρίδιο |
Πληροφορίες λεπτομέρειας:
![]()
![]()
![]()
![]()
Περιγραφή καρφιτσών:
![]()
Όλες οι γραμμικές κλίμακες εξετάστηκαν πριν από την παράδοση. Εδώ είναι ένα δείγμα της έκθεσης δοκιμής μιας κλίμακας.
![]()