| Επωνυμία Μάρκας: | SINO |
| Αριθμός μοντέλου: | SDS2-3VA, ΚΑ-300/KA-600 |
| MOQ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
SINO σύστημα ψηφιακής επίδειξης τριών αξόνων οικονομίας TFT τρυπώντας μηχανών SDS2-3VA με τρεις γραμμικές κλίμακες Κα
Αυτό το ψηφιακό diplay σύστημα TFT είναι ειδικό για τρεις άξονες που τρυπούν την κατεργασία.
Υπάρχουν γραμμικές κλίμακες τριών Κα-σειρών με ένα TFT DRO SDS2-3VA. Για τη μεγάλη μηχανή, οι κωδικοποιητές πρέπει να είναι πρότυπο Κα-300 ή Κα-600.
Και το τυποποιημένο καλώδιο των κλιμάκων είναι 3000mm μακριά, μερικές φορές τα καλώδια επέκτασης είναι απαραίτητα για τη μεγάλη μηχανή.
Το μήκος του καλωδίου επέκτασης πρέπει να είναι 1M 10M.
![]()
Κατάλογος συσκευασίας:
| Όνομα στοιχείων | Σύστημα ψηφιακής επίδειξης τριών αξόνων οικονομίας TFT τρυπώντας μηχανών |
| Ψηφιακή ανάγνωση (DRO) | SDS2-3VA |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Χ | ΚΑ-600/ΚΑ-300: 703000mm |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Υ | ΚΑ-600/ΚΑ-300: 703000mm |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Ζ | ΚΑ-600/ΚΑ-300: 703000mm |
| Ράφι για DRO | Ράφι L400 |
| Κάλυψη προστασίας για την κλίμακα Χ | Τύπος Δ/Μ |
| Κάλυψη προστασίας για την κλίμακα Υ | Τύπος Δ/Μ |
| Κάλυψη προστασίας για την κλίμακα Ζ | Τύπος Δ/Μ |
| Υποστήριγμα για τις κλίμακες |
Τ-υποστήριγμα (3 σύνολα) |
| Άλλοι | Καλώδιο/βίδες/εγχειρίδιο |
Πληροφορίες λεπτομέρειας:
![]()
![]()
![]()
![]()
Περιγραφή καρφιτσών:
![]()
Όλες οι γραμμικές κλίμακες εξετάστηκαν πριν από την παράδοση. Εδώ είναι ένα δείγμα της έκθεσης δοκιμής μιας κλίμακας.
![]()