| Επωνυμία Μάρκας: | SINO |
| Αριθμός μοντέλου: | SDS6-2V, ΚΑ-300 |
| MOQ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
SINO εξάρτηση SDS2MS αλέθοντας μηχανών DRO μετάλλων 2 άξονα με τη υψηλή ακρίβεια δύο 1µm γραμμικές κλίμακες
Η συσκευασία είναι ειδική για την απαίτηση μηχανών λείανσης 2 άξονα.
Ένα μέταλλο 2 επίδειξη DRO SDS6-2V άξονα με δύο τη υψηλή ακρίβεια 1µm γραμμικές κλίμακες Κα-300.
Συνήθως, το ψήφισμα πρέπει να είναι 1µm για την αλέθοντας μηχανή.
Και οι κλίμακες 1µm εξοπλίζουν με τα κίτρινα χείλια που πιό ομαλά για να αναβαθμίσουν την ακρίβεια.
Κατάλογος συσκευασίας:
| Όνομα στοιχείων | Εξάρτηση αλέθοντας μηχανών DRO μετάλλων |
| Ψηφιακή ανάγνωση (DRO) | SDS6-2V |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Χ | Κα-300: 701020mm |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Υ | Κα-300: 701020mm |
| Ράφι για DRO | L400 |
| Κάλυψη προστασίας για την κλίμακα Χ | Τύπος Δ |
| Κάλυψη προστασίας για την κλίμακα Υ | Τύπος Δ |
| Υποστήριγμα για τις κλίμακες | Τ-υποστήριγμα (1 σύνολο) |
| Άλλοι | Καλώδιο/βίδες/εγχειρίδιο |
| Υποστήριγμα για τη λείανση | 1 σύνολο (, μη τυποποιημένος) |
Υποστήριγμα για τη λείανση:
![]()
Ειδικός για την αλέθοντας επιγραφή τύπων κυλίνδρων, έτσι ώστε δεν είναι τυποποιημένο εξάρτημα.
Πληροφορίες λεπτομέρειας:
![]()
![]()
![]()
![]()
Περιγραφή καρφιτσών:
![]()
Όλες οι γραμμικές κλίμακες εξετάστηκαν πριν από την παράδοση. Εδώ είναι ένα δείγμα της έκθεσης δοκιμής μιας κλίμακας.
![]()