| Επωνυμία Μάρκας: | SINO |
| Αριθμός μοντέλου: | SDS6-2V, ΚΑ-300, ΚΑ-500, ΚΑ-600 |
| MOQ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
SINO 2 αξόνων οδηγήσεων μετάλλων μεγάλη μεγέθους τόρνου εξάρτηση SDS6-2V ανάγνωσης μηχανών ψηφιακή που τοποθετεί στο κιβώτιο φωτογραφικών διαφανειών με δύο γραμμικές κλίμακες
Η ψηφιακή εξάρτηση ανάγνωσης είναι ειδική για τον προσδιορισμό θέσης μηχανών τόρνου 2 άξονα.
Το DRO SDS6-2V πρέπει στο κιβώτιο φωτογραφικών διαφανειών του τόρνου.
Η κλίμακα Κα-600 είναι για τον άξονα Ζ, και η κλίμακα Λα-300 ή Κα-500 είναι για τον άξονα Χ.
Κατάλογος συσκευασίας:
| Όνομα στοιχείων | μεγάλη εξάρτηση μηχανών DRO τόρνου μεγέθους 2 αξόνων οδηγήσεων μετάλλων |
| Ψηφιακή ανάγνωση (DRO) | SDS6-2V |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Ζ | Κα-600 10003000mm |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Χ | Κα-300/Κα-500 270520mm |
| Ράφι για DRO | Ράφι για τον τόρνο (50C) |
| Κάλυψη προστασίας για την κλίμακα Ζ | Τύπος Μ |
| Κάλυψη προστασίας για την κλίμακα Χ | Τύπος Δ/Χ |
| Υποστήριγμα για τις κλίμακες |
Υποστήριγμα Κα-500 τ-υποστηριγμάτων (1set)/(1pc) |
| Άλλοι | Καλώδιο/βίδες/εγχειρίδιο |
Λειτουργίες για τη μηχανή τόρνου:
Πληροφορίες λεπτομέρειας:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Περιγραφή καρφιτσών:
![]()
Όλες οι γραμμικές κλίμακες εξετάστηκαν πριν από την παράδοση. Εδώ είναι ένα δείγμα της έκθεσης δοκιμής μιας κλίμακας.
![]()
Είναι ένα δείγμα που ένα DRO τοποθετεί στο κιβώτιο φωτογραφικών διαφανειών ενός τόρνου:
![]()
Είναι ένα δείγμα εκείνος ο γραμμικός κωδικοποιητής Κα-500 στον άξονα Χ του τόρνου:
![]()
Είναι ένα δείγμα εκείνος ο γραμμικός κωδικοποιητής Κα-300 στον άξονα Ζ του τόρνου:
![]()