| Επωνυμία Μάρκας: | SINO |
| Αριθμός μοντέλου: | ΚΑ-600, ΚΑ-300, ΚΑ-500, ΚΑ-200 |
| MOQ: | 1 PC |
| τιμή: | negotiable |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
SINO γραμμικός κωδικοποιητής γυαλιού αλουμινίου υψηλής ακρίβειας κλίμακα ψηφίσματος 1 μικρού
Όλες οι SINO κλίμακες σειράς Κα θα μπορούσαν να επιλεχτούν για να είναι ψήφισμα 5, 1 ή 0,5 μικρών.
Κα-300 το πρότυπο εξοπλίζει τα κίτρινα σφραγίζοντας χείλια αντί των μαύρων.
Είναι που πιό ομαλά μπορεί redcue η αντίσταση στο upgarde η ακρίβεια μέτρησης των κωδικοποιητών.
Φύλλο στοιχείων προϊόντων
| Πρότυπο | Κα-300 |
| Μήκος ταξιδιού (χιλ.) | 70-1020 (50mm/Specification) |
| Απόσταση ξελεπιάσματος | 0.02mm (50 lines/mm) |
| Ακρίβεια | ±3/±5/±15µm 20℃ |
| Ψήφισμα (um) | 1um, 0.5um |
| Σήμα αναφοράς | Κάθε 50mm ανά προδιαγραφή μήκους |
| Προστασία σφραγίδων | IP53 |
| ταχύτητα εργασίας | (ψήφισμα) >=5um: >=60m/min <>=120m/min |
| Σήμα παραγωγής | TTL/RS422 |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | 0℃-45℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20℃--80℃ |
| Υγρασία | 100% μην συμπυκνωμένος |
| Τάση | 5V/24V |
Κατάλογος συσκευασίας: 1 * γραμμική κλίμακα κωδικοποιητών KA300, σύνολα 1 *screw
Η κάλυψη προστασίας δεν συμπεριλαμβάνεται. Μπορεί να είναι από διαφορετικό προτείνει.
Εικόνες προϊόντων
![]()
![]()
![]()
Επιλογές καλύψεων
![]()
![]()
Όλες οι κλίμακες θα εξεταστούν πριν από την παράδοση.
Κάθε κλίμακα έχει την έκθεση δοκιμής της:
![]()