| Επωνυμία Μάρκας: | SINO |
| Αριθμός μοντέλου: | SDS6-3VF, ΚΑ-600, ΚΑ-300, ΚΑ-300 |
| MOQ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
Καθορισμένη παραγωγή rs232-γ συσκευασίας SDS6-3VF μηχανών άλεσης SINO 3 αξόνων μεγάλων μεγέθους οδηγήσεων μετάλλων DRO με τρεις ξύνοντας κλίμακες
Η καθορισμένη συσκευασία DRO είναι ειδική για 3 μεγάλες απαιτήσεις μηχανών άλεσης μεγέθους άξονα.
Μια επίδειξη DRO SDS6-3VF 3 οδηγήσεων άξονα μαζί με τη λειτουργία rs-232-γ με τρεις τυποποιημένες κλίμακες Κα-600 ή Κα-300 κιγκλιδωμάτων.
Κα-600 ξύνοντας πρότυπο κλίμακας: 1000 - 3000mm
Κα-300 ξύνοντας πρότυπο κλίμακας: 70 - 1020mm
Κατάλογος συσκευασίας:
| Όνομα στοιχείων | μεγάλη εξάρτηση μηχανών άλεσης μετάλλων μεγέθους 3 άξονα DRO |
| Ψηφιακή ανάγνωση (DRO) | SDS6-3VF (παραγωγή rs232-γ) |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Χ | 10003000mm |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Υ | 701020mm |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Ζ | 701020mm |
| Ράφι για DRO | L400 |
| Κάλυψη προστασίας για την κλίμακα Χ | Τύπος Μ |
| Κάλυψη προστασίας για την κλίμακα Υ | Τύπος Δ |
| Κάλυψη προστασίας για την κλίμακα Ζ | Τύπος Δ |
| Υποστήριγμα για τις κλίμακες | Τ-υποστήριγμα (2 ή 3 σύνολα, εξαρτώνται από το μέγεθος) |
| Άλλοι | Καλώδιο/βίδες/εγχειρίδιο |
Λειτουργίες για τη μηχανή άλεσης:
Πληροφορίες λεπτομέρειας:
![]()
![]()
![]()
![]()
Περιγραφή καρφιτσών:
![]()
Όλες οι γραμμικές κλίμακες εξετάστηκαν πριν από την παράδοση. Εδώ είναι ένα δείγμα της έκθεσης δοκιμής μιας κλίμακας.
![]()