| Επωνυμία Μάρκας: | SINO |
| Αριθμός μοντέλου: | SDS2-3MS, ΚΑ-600, ΚΑ-300, ΚΑ-300 |
| MOQ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
SINO ψηφιακή αντίθετη εξάρτηση SDS2-3MS μηχανών άλεσης οικονομίας TFT μεγέθους 3 αξόνων μεγάλη με τρεις γραμμικές κλίμακες
Η ψηφιακή αντίθετη εξάρτηση είναι ειδική για 3 μεγάλες εγκαταστάσεις άλεσης μεγέθους αξόνων.
Ένας επίδειξη ψηφιακό αντίθετο SDS2-3MS 3-αξόνων TFT με τρεις τυποποιημένες γραμμικές κλίμακες Κα-600 ή Κα-300.
Κα-600 γραμμικό πρότυπο κλίμακας: 1000 - 3000mm
Κα-300 γραμμικό πρότυπο κλίμακας: 70 - 1020mm
Κατάλογος συσκευασίας:
| Όνομα στοιχείων | 3 ψηφιακή αντίθετη εξάρτηση μηχανών άλεσης οικονομίας TFT μεγέθους αξόνων μεγάλη |
| Ψηφιακή ανάγνωση (DRO) | SDS2-3MS |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Χ | 10003000mm |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Υ | 701020mm |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Ζ | 701020mm |
| Ράφι για DRO | L400 |
| Κάλυψη προστασίας για την κλίμακα Χ | Τύπος Μ |
| Κάλυψη προστασίας για την κλίμακα Υ | Τύπος Δ |
| Κάλυψη προστασίας για την κλίμακα Ζ | Τύπος Δ |
| Υποστήριγμα για τις κλίμακες | Τ-υποστήριγμα (2 ή 3 σύνολα, εξαρτώνται από το μέγεθος) |
| Άλλοι | Καλώδιο/βίδες/εγχειρίδιο |
Λειτουργίες για τη μηχανή άλεσης:
Πληροφορίες λεπτομέρειας:
![]()
![]()
![]()
![]()
Περιγραφή καρφιτσών:
![]()
Όλες οι γραμμικές κλίμακες εξετάστηκαν πριν από την παράδοση. Εδώ είναι ένα δείγμα της έκθεσης δοκιμής μιας κλίμακας.
![]()