| Επωνυμία Μάρκας: | SINO |
| Αριθμός μοντέλου: | SDS2-3VA, ΚΑ-600, ΚΑ-300, ΚΑ-300 |
| MOQ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
SINO συσκευασία SDS2-3VA ανάγνωσης μηχανών άλεσης οικονομίας TFT μεγέθους 3 άξονα μεγάλη με τρεις ξύνοντας κυβερνήτες
Η συσκευασία ανάγνωσης είναι ειδική για 3 μεγάλες απαιτήσεις μύλων μεγέθους άξονα.
Μια ανάγνωση SDS2-3VA επίδειξης TFT με τον τυποποιημένο κυβερνήτη Κα-600 ή Κα-300 κιγκλιδωμάτων τρεις.
Κα-600 ξύνοντας πρότυπο κυβερνητών: 1000 - 3000mm
Κα-300 ξύνοντας πρότυπο κυβερνητών: 70 - 1020mm
Κατάλογος συσκευασίας:
| Όνομα στοιχείων | μεγάλη εξάρτηση μηχανών άλεσης οικονομίας TFT μεγέθους 3 άξονα DRO |
| Ψηφιακή ανάγνωση (DRO) | SDS2-3VA |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Χ | 10003000mm |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Υ | 701020mm |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Ζ | 701020mm |
| Ράφι για DRO | L400 |
| Κάλυψη προστασίας για την κλίμακα Χ | Τύπος Μ |
| Κάλυψη προστασίας για την κλίμακα Υ | Τύπος Δ |
| Κάλυψη προστασίας για την κλίμακα Ζ | Τύπος Δ |
| Υποστήριγμα για τις κλίμακες | Τ-υποστήριγμα (2 ή 3 σύνολα, εξαρτώνται από το μέγεθος) |
| Άλλοι | Καλώδιο/βίδες/εγχειρίδιο |
Λειτουργίες για τη μηχανή άλεσης:
Πληροφορίες λεπτομέρειας:
![]()
![]()
![]()
![]()
Περιγραφή καρφιτσών:
![]()
Όλες οι γραμμικές κλίμακες εξετάστηκαν πριν από την παράδοση. Εδώ είναι ένα δείγμα της έκθεσης δοκιμής μιας κλίμακας.
![]()