| Επωνυμία Μάρκας: | SINO |
| Αριθμός μοντέλου: | SDS6-2V, ΚΑ-600, ΚΑ-300 |
| MOQ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
Εξάρτηση SDS6-2V μηχανών άλεσης SINO 2 άξονα μεγάλων μεγέθους οδηγήσεων μετάλλων DRO με δύο γραμμικές κλίμακες
Η εξάρτηση DRO είναι ειδική για το μεγάλο προσδιορισμό θέσης μηχανών άλεσης μεγέθους 2 άξονα.
Ένα DRO SDS6-2V 2 άξονα οδηγήσεων μετάλλων με δύο γραμμικές κλίμακες Κα-600 ή Κα-300 κιγκλιδωμάτων.
Κα-300 κλίμακα πρότυπη: 70 - 1020mm
Κα-600 κλίμακα πρότυπη: 1000 - 3000mm
Κατάλογος συσκευασίας:
| Όνομα στοιχείων | εξάρτηση μηχανών άλεσης μετάλλων 2 άξονα μεγάλων οδηγήσεων μεγέθους DRO |
| Ψηφιακή ανάγνωση (DRO) | SDS6-2V |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Χ | 10003000mm |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Υ | 701020mm |
| Ράφι για DRO | L400 |
| Κάλυψη προστασίας για την κλίμακα Χ | Τύπος Μ |
| Κάλυψη προστασίας για την κλίμακα Υ | Τύπος Δ |
| Υποστήριγμα για τις κλίμακες | Τ-υποστήριγμα (1 ή 2 σύνολα, εξαρτώνται από το μέγεθος) |
| Άλλοι | Καλώδιο/βίδες/εγχειρίδιο |
Λειτουργίες για τη μηχανή άλεσης:
Πληροφορίες λεπτομέρειας:
![]()
![]()
![]()
![]()
Περιγραφή καρφιτσών:
![]()
Όλες οι γραμμικές κλίμακες εξετάστηκαν πριν από την παράδοση. Εδώ είναι ένα δείγμα της έκθεσης δοκιμής μιας κλίμακας.
![]()