| Επωνυμία Μάρκας: | SINO |
| Αριθμός μοντέλου: | Κα-600 |
| MOQ: | 1 PC |
| τιμή: | negotiable |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
SINO ισχυρότερη μικροσκοπική υψηλής ακρίβειας αλουμινίου κλίμακα Κα-600 κωδικοποιητών γυαλιού γραμμική
Κα-600 ο γραμμικός κωδικοποιητής είναι η ισχυρότερη κλίμακα για τη μακροχρόνια απαίτηση από 1000mm σε 3000mm.
Είναι πολύ ισχυρότερο από το τυποποιημένο πρότυπο Κα-300. Πολύ ισχυρότερος μπορεί να αποφύγει την κλίμακα κάμπτεται από το πολύ πιό μακροχρόνιο μέγεθος.
Φύλλο στοιχείων προϊόντων
| Πρότυπο | Κα-600 |
| Μήκος ταξιδιού (χιλ.) | 1000-3000 (100mm/Specification) |
| Απόσταση ξελεπιάσματος | 0.02mm (50 lines/mm) |
| Ακρίβεια | ±3/±5/±15µm 20℃ |
| Ψήφισμα (um) | 0,5 um, 1um, 0.5um |
| Σήμα αναφοράς | Κάθε 50mm ανά προδιαγραφή μήκους |
| Προστασία σφραγίδων | IP53 |
| ταχύτητα εργασίας | (ψήφισμα) >=5um: >=60m/min <>=120m/min |
| Σήμα παραγωγής | TTL/RS422 |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | 0℃-45℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20℃--80℃ |
| Υγρασία | 100% μην συμπυκνωμένος |
| Τάση | 5V/24V |
Κατάλογος συσκευασίας: 1 * γραμμική κλίμακα κωδικοποιητών KA600, σύνολα 1 *screw
Η κάλυψη Μ προστασίας δεν συμπεριλαμβάνεται. Μπορεί να είναι εάν είναι απαραίτητο.
Εικόνες προϊόντων
![]()
![]()
![]()
Επιλογές καλύψεων
![]()
![]()
Όλες οι κλίμακες θα εξεταστούν πριν από την παράδοση.
Κάθε κλίμακα έχει την έκθεση δοκιμής της:
![]()
Εδώ είναι ένα δείγμα μιας κλίμακας Κα-600 που εγκαθίσταται σε έναν τόρνο:
![]()
![]()