| Επωνυμία Μάρκας: | SINO |
| Αριθμός μοντέλου: | SDS5-4VA, ΚΑ-300 |
| MOQ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
SINO εξάρτηση SDS5-4VA μηχανών άλεσης μετάλλων TFT 3 άξονα DRO με τρεις γραμμικούς κωδικοποιητές
Η ψηφιακή αντίθετη συσκευασία είναι ειδική για τις απαιτήσεις άλεσης ή τρυπήματος 3 άξονα.
Μια επίδειξη ψηφιακό αντίθετο SDS5-4VA TFT με τρεις τυποποιημένους γραμμικούς κωδικοποιητές Κα-300.
Κατάλογος συσκευασίας:
| Όνομα στοιχείων | ψηφιακή αντίθετη συσκευασία μηχανών άλεσης μετάλλων TFT 3 άξονα |
| Ψηφιακή ανάγνωση (DRO) | SDS5-4VA |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Χ | 6701020mm |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Υ | 370570mm |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Ζ | 370570mm |
| Ράφι για DRO | L400 |
| Κάλυψη προστασίας για την κλίμακα Χ | Τύπος Γ |
| Κάλυψη προστασίας για την κλίμακα Υ | Τύπος Δ |
| Κάλυψη προστασίας για την κλίμακα Ζ | Τύπος Δ |
| Υποστήριγμα για τις κλίμακες | Τ-υποστήριγμα (2 σύνολα) |
| Άλλοι | Καλώδιο/βίδες/εγχειρίδιο |
Λειτουργίες για τη μηχανή άλεσης:
Πληροφορίες λεπτομέρειας:
![]()
![]()
![]()
Περιγραφή καρφιτσών:
![]()
Όλες οι γραμμικές κλίμακες εξετάστηκαν πριν από την παράδοση. Εδώ είναι ένα δείγμα της έκθεσης δοκιμής μιας κλίμακας.
![]()