| Επωνυμία Μάρκας: | SINO |
| Αριθμός μοντέλου: | SDS2-3VA, ΚΑ-300, ΚΑ-500 |
| MOQ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
SINO εξάρτηση SDS2-3VA μηχανών άλεσης οικονομίας 3 άξονα TFT LCD DRO για τα aixs Ζ που αλέθουν τον επικεφαλής γραμμικό κυβερνήτη
Αυτή η συσκευασία είναι ειδική για την απαίτηση μηχανών μύλων 3 άξονα, και ο άξονας Ζ είναι ειδικός για τον κυβερνήτη του κεφαλιού άλεσης.
Μια οικονομία 3 επίδειξη DRO SDS2-3VA άξονα TFT LCD με δύο τυποποιημένες γραμμικών μίνι κυβερνήτη Κα-500 κυβερνητών Κα-300 και.
Κατάλογος συσκευασίας:
| Όνομα στοιχείων | οικονομία TFT DRO που αλέθει την επικεφαλής εξάρτηση |
| Ψηφιακή ανάγνωση (DRO) | SDS2-3VA |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Χ | Κα-300: 6701020mm |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Υ | Κα-300: 370570mm |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Ζ | Κα-500: 170mm |
| Ράφι για DRO | L400 |
| Κάλυψη προστασίας για την κλίμακα Χ | Τύπος Γ |
| Κάλυψη προστασίας για την κλίμακα Υ | Τύπος Δ |
| Εξάρτημα για το κεφάλι άλεσης Ζ | Κα-500 αλέθοντας επικεφαλής εξάρτημα (1 σύνολο) |
| Υποστήριγμα για τις κλίμακες | Τ-υποστήριγμα (1 σύνολο) |
| Άλλοι | Καλώδιο/βίδες/εγχειρίδιο |
Λειτουργίες για τη μηχανή άλεσης:
Πληροφορίες λεπτομέρειας:
![]()
![]()
![]()
Περιγραφή καρφιτσών:
![]()
Όλες οι γραμμικές κλίμακες εξετάστηκαν πριν από την παράδοση. Εδώ είναι ένα δείγμα της έκθεσης δοκιμής μιας κλίμακας.
![]()