| Επωνυμία Μάρκας: | SINO |
| Αριθμός μοντέλου: | SDS6-3V, ΚΑ-300, ΚΑ-500 |
| MOQ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
SINO εξάρτηση SDS6-3V μηχανών άλεσης μετάλλων 3 άξονα DRO για τα aixs Ζ που αλέθουν την επικεφαλής γραμμική κλίμακα
Η συσκευασία είναι ειδική για την απαίτηση μηχανών άλεσης 3 άξονα, και ο άξονας Ζ είναι ειδικός για την εγκατάσταση του κεφαλιού άλεσης.
Μια επίδειξη DRO SDS6-3V 3 άξονα με δύο τυποποιημένες γραμμικών μίνι κλίμακα Κα-500 κλιμάκων Κα-300 και.
Κατάλογος συσκευασίας:
| Όνομα στοιχείων | μηχανή άλεσης DRO που αλέθει την επικεφαλής εξάρτηση |
| Ψηφιακή ανάγνωση (DRO) | SDS6-3V |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Χ | Κα-300: 6701020mm |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Υ | Κα-300: 370570mm |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Ζ | Κα-500: 170mm |
| Ράφι για DRO | L400 |
| Κάλυψη προστασίας για την κλίμακα Χ | Τύπος Γ |
| Κάλυψη προστασίας για την κλίμακα Υ | Τύπος Δ |
| Εξάρτημα για το κεφάλι άλεσης Ζ | Κα-500 αλέθοντας επικεφαλής εξάρτημα (1 σύνολο) |
| Υποστήριγμα για τις κλίμακες | Τ-υποστήριγμα (1 σύνολο) |
| Άλλοι | Καλώδιο/βίδες/εγχειρίδιο |
Λειτουργίες για τη μηχανή άλεσης:
Πληροφορίες λεπτομέρειας:
![]()
![]()
![]()
Περιγραφή καρφιτσών:
![]()
Όλες οι γραμμικές κλίμακες εξετάστηκαν πριν από την παράδοση. Εδώ είναι ένα δείγμα της έκθεσης δοκιμής μιας κλίμακας.
![]()