| Επωνυμία Μάρκας: | SINO |
| Αριθμός μοντέλου: | SDS6-2V, ΚΑ-300 |
| MOQ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
Συσκευασία SDS6-2V μηχανών άλεσης SINO 2 αξόνων οδηγήσεων μετάλλων DRO με δύο γραμμικές κλίμακες κιγκλιδωμάτων
Η συσκευασία DRO είναι ειδική για 2 άξονες αλέθοντας την εγκατάσταση.
Μια επίδειξη DRO SDS6-2V 2 οδηγήσεων άξονα με δύο τυποποιημένες γραμμικές κλίμακες Κα-300 κιγκλιδωμάτων.
Κατάλογος συσκευασίας:
| Όνομα στοιχείων | συσκευασία μηχανών άλεσης 2 άξονα οδηγήσεων μετάλλων DRO |
| Ψηφιακή ανάγνωση (DRO) | SDS6-2V |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Χ | 6701020mm |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Υ | 370570mm |
| Ράφι για DRO | L400 |
| Κάλυψη προστασίας για την κλίμακα Χ | Τύπος Γ |
| Κάλυψη προστασίας για την κλίμακα Υ | Τύπος Δ |
| Υποστήριγμα για τις κλίμακες | Τ-υποστήριγμα (1 σύνολο) |
| Άλλοι | Καλώδιο/βίδες/εγχειρίδιο |
Λειτουργίες για τη μηχανή άλεσης:
Πληροφορίες λεπτομέρειας:
![]()
![]()
![]()
Περιγραφή καρφιτσών:
![]()
Όλες οι γραμμικές κλίμακες εξετάστηκαν πριν από την παράδοση. Εδώ είναι ένα δείγμα της έκθεσης δοκιμής μιας κλίμακας.
![]()