| Επωνυμία Μάρκας: | SINO |
| Αριθμός μοντέλου: | SDS6-3V, ΚΑ-300 |
| MOQ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
Ψηφιακή συσκευασία SDS6-3V ανάγνωσης μηχανών άλεσης SINO 3 άξονα οδηγήσεων μετάλλων με τρεις γραμμικούς κωδικοποιητές
Η ψηφιακή συσκευασία ανάγνωσης είναι ειδική για την εγκατάσταση και τον προσδιορισμό θέσης μηχανών άλεσης 3 άξονα.
Μια ψηφιακή ανάγνωση SDS6-3V 3 οδηγήσεων άξονα με τρεις τυποποιημένους γραμμικούς κωδικοποιητές Κα-300.
Κατάλογος συσκευασίας:
| Όνομα στοιχείων | ψηφιακή συσκευασία ανάγνωσης μηχανών άλεσης 3 αξόνων οδηγήσεων μετάλλων |
| Ψηφιακή ανάγνωση (DRO) | SDS6-3V |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Χ | 6701020mm |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Υ | 370570mm |
| Γραμμική κλίμακα για τον άξονα Ζ | 370570mm |
| Ράφι για DRO | L400 |
| Κάλυψη προστασίας για την κλίμακα Χ | Τύπος Γ |
| Κάλυψη προστασίας για την κλίμακα Υ | Τύπος Δ |
| Κάλυψη προστασίας για την κλίμακα Ζ | Τύπος Δ |
| Υποστήριγμα για τις κλίμακες | Τ-υποστήριγμα (2 σύνολα) |
| Άλλοι | Καλώδιο/βίδες/εγχειρίδιο |
Λειτουργίες για τη μηχανή άλεσης:
Πληροφορίες λεπτομέρειας:
![]()
![]()
![]()
Περιγραφή καρφιτσών:
![]()
Όλες οι γραμμικές κλίμακες εξετάστηκαν πριν από την παράδοση. Εδώ είναι ένα δείγμα της έκθεσης δοκιμής μιας κλίμακας.
![]()