| Επωνυμία Μάρκας: | SINO |
| Αριθμός μοντέλου: | Κα-300 5201020mm |
| MOQ: | 1 PC |
| τιμή: | negotiable |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
SINO αλουμίνιο υψηλής ακρίβειας που ξύνει τη γραμμική κλίμακα Κα-300 520 1020mm κωδικοποιητών
Κα-300 ο γραμμικός κωδικοποιητής σειράς είναι το ο συνηθέστερα χρησιμοποιημένο τυποποιημένο πρότυπο.
Φύλλο στοιχείων προϊόντων
| Πρότυπο | Κα-300 σειρά |
| Μήκος ταξιδιού (χιλ.) | 70-1020 (50mm/Specification) |
| Απόσταση ξελεπιάσματος | 0.02mm (50 lines/mm) |
| Ακρίβεια | ±3/±5/±15µm 20℃ |
| Ψήφισμα (um) | 5,1,0.5 μικρό |
| Σήμα αναφοράς | Κάθε 50mm ανά προδιαγραφή μήκους |
| Προστασία σφραγίδων | IP53 |
| ταχύτητα εργασίας | (ψήφισμα) >=5um: >=60m/min <>=120m/min |
| Σήμα παραγωγής | Τετραγωνικό κύμα TTL/RS422 |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | 0℃-45℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20℃--80℃ |
| Υγρασία | 100% μην συμπυκνωμένος |
| Τάση | 5V/24V |
Κατάλογος συσκευασίας: 1 * γραμμική κλίμακα κωδικοποιητών KA300, σύνολα 1 *screw
Η κάλυψη προστασίας δεν συμπεριλαμβάνεται. Μπορεί να είναι από διαφορετικό προτείνει.
Εικόνες προϊόντων
![]()
![]()
![]()
Επιλογές καλύψεων
![]()
![]()
Όλες οι κλίμακες θα εξεταστούν πριν από την παράδοση.
Κάθε κλίμακα έχει την έκθεση δοκιμής της:
![]()
Είναι ένα δείγμα εκείνος ο γραμμικός κωδικοποιητής Κα-300 στον άξονα Χ της μηχανής άλεσης:
![]()